?

Log in

16 – 18 грудня 2008/ Цинізм, теплота та пристрасть: Робота з емоціями в трьох янах - Шамбала Украина [entries|archive|friends|userinfo]
Shambhala Ukraine

[ website | Кагью Ньингма Шамбала в Украине ]
[ userinfo | инфо ]
[ archive | архив ]

16 – 18 грудня 2008/ Цинізм, теплота та пристрасть: Робота з емоціями в трьох янах [Nov. 29th, 2008|12:31 am]
Шамбала Украина

shambhala_ua

[g_e_s]

Дорогі друзі!

 Раді повідомити, що 16-18 грудня 2008 року проводитиметься відкрита програма «Цинізм, теплота та пристрасть: робота з емоціями в трьох янах тибетського буддизму (хінаяна, махаяна, ваджраяна)». Програму проводить Сара Коулман (Sarah Coleman) - багаторічна учениця Чог'яма Трунгпи Рінпоче і Сакйонга Міпама Рінпоче.

 Початок у вівторок, 16-го грудня о 17:00. Завершення ввечері 18-го грудня. Програма орієнтовно проходитиме на туристичній базі біля Скель Довбуша, Українські Карпати (селище Бубнище, Долинський район, Івано-Франківська область). Про будь-які зміни місця проведення буде повідомлено додатково.

 Вартість програми складатиме не більше 60 Євро. У вартість включено трансфер автотранспортом з Івано-Франківська до місця проведення програми 16 грудня та назад до Івано-Франківська 18 грудня, проживання на базі, трьохразове харчування та невеличке святкування наприкінці програми. Запрошуються всі бажаючі. Прохання підтвердити свою участь до 05 грудня 2008 року, оскільки кількість місць обмежена. Пишіть, будь ласка, на: shambhala.if@gmail.com або дзвоніть 8-050-5133357 (Валерій).

 Цинізм, теплота та пристрасть: Робота з емоціями в трьох янах 

Вступ до обєднання розуму та серця в практиці медитації

 Буддійська практика медитації відома як найкращий засіб приборкання нашого розуму. В наших розпачливих інстинктивних спробах уникнути безладдя своїх емоцій ми, проте, деколи зловживаємо технікою медитації, щоб ледве помітно маніпулювати своїм розумом. В ім’я „відпускання” ми маркуємо всі наші переживання та досвід як „лише мислення” та намагаємось вистрибнути з непереборного хаосу почуттів нашого СЕРЦЯ, щоб знайти притулок в нашому чіткому та аналітичному РОЗУМІ. Такий, найвищою мірою цинічний, підхід відрізає нас від серця, як джерела пристрасті, співчуття та спілкування.

 Протягом цієї програми ми будемо досліджувати плутану та інколи грубу енергію наших емоцій у відповідності з баченням трьох ян (колісниць) тибетського буддизму: хінаяни, махаяни та ваджраяни. З позиції щирої допитливості та цікавості – що ж в дійсності з нами діється – ми спочатку практикуватимемо усвідомлення фундаментального болю та сум'яття, потім спробуємо потоваришувати з ними, і нарешті прийняти їх як наше людське право від народження. Зокрема ми розглянемо, як в нашій практиці сидячої медитації можна змістити акцент з відпускання до перебування. Тільки коли ми відкриваємось до повного спектру нашого досвіду, а не лише намагаємось бути „професійними медитуючими”, які знають як все робити правильно, саме тоді ми здатні навчитися осягати справжність буття людиною з втіхою та теплотою.

 Програма включатиме лекції, практику медитації, вправи досвідчення переживань та дискусійні групи. Також учасники матимуть можливість особисто спілкуватись з інструкторами медитації щодо індивідуальних медитаційних настанов. Ласкаво просимо початківців до участі в програмі.  

Програму проводитиме Сара Коулман – учениця Чогяма Трунгпи Рінпоче з 1972 року. Пані Коулман викладає буддизм та тренінг Шамбали вже понад 25 років. Вона мешкає та навчає в Європі з 1996 року.

LinkReply

Comments:
From: kaustubha_sche
2010-07-14 08:52 am (UTC)
g_e_s; o_O
(Reply) (Thread)